FB

20 lat

doświadczenia

52 347 35 60

+48 663 63 68 63

Awiator

Bydgoszcz, Bartodzieje, ul. Koszalińska
Wyjątkowy styl życia wymaga wyjątkowej lokalizacji.
Samo serce Osiedla Bartodzieje to niepowtarzalne miejsce, które zdarza się tylko raz!

Miejsce, w którym najbogatsza infrastruktura jest na wyciągnięcie ręki.
Miejsce, które nigdy nie straci na wartości.

Bogactwo sklepów i marketów spożywczych, uwielbiane przez bydgoszczan Targowisko Bartodzieje, dobre szkoły i przedszkola, siłownie, basen, przychodnie i gabinety lekarskie – wszystko w zasięgu 5-minutowego spaceru. A do tego doskonała komunikacja z każdą częścią miasta.
Sprawdź,
dlaczego to jest idealne miejsce do życia
 
Do pracy nad projektem zaprosiliśmy dwie wyjątkowe osobistości – architekta Piotra Sobocińskiego i fotografa Sławka „Hesję” Krajniewskiego. Dzięki połączeniu ich pasji i naszej dbałości o każdy szczegół, wspólnie stworzyliśmy projekt bezkonkurencyjny na bydgoskim rynku nieruchomości.

Wyjątkowa architektura powstała w pracowni renomowanego biura Sobociński Architekci.
Awiator, wyrastając wśród zieleni otaczającej ulicę Marii Skłodowskiej-Curie, wyznacza nową jakość w przestrzeni zdominowanej przez architekturę minionej epoki.

Postawiło to przed nami zadanie znalezienia takiego języka architektury, która podkreśli nowy kontekst tego miejsca, jednocześnie nie przytłaczając go. Wyraźne, pionowo dzielące elewacje pilastry, wysmuklają stojącą równolegle do ulicy bryłę. Jednocześnie podziały poziomymi gzymsami powodują, że budynek wydaje się być niższy niż w rzeczywistości, staje się bliższy użytkownikowi, przyjazny. To uczucie potęguje kameralna strefa wejściowa z dopracowanymi elementami małej architektury i zieleni.

Prosta, elegancka architektura Awiatora ma za zadanie oprzeć się próbie czasu. Wykończona najlepszymi materiałami będzie stanowić ważny punkt orientacyjny na mapie okolicy.
Wnętrza zachowane w klimacie modnego, stylowego retro z elementami stylu nowojorskiego, inspirowane będą lotnictwem lat 20. Eleganckie materiały i charakterystyczne detale w częściach wspólnych nadadzą budynkowi wyjątkowego charakteru.

Architektura to jednak jeszcze nie wszystko.

Awiator to również przestrzeń sztuki. To pierwsza inwestycja w Polsce z tematyczną galerią zdjęć wykonanych przez najlepszego fotografa lotniczego w kraju i jednego z najlepszych na świecie – Sławka „Hesję” Krajniewskiego.
Szanowni Państwo, czuję się zaszczycony faktem, że firma AWZ Deweloper zaprosiła mnie do współpracy przy tworzeniu tak wyjątkowego projektu jakim jest Awiator. Specjalnie w tym celu, wybrałem kolekcję moich ulubionych zdjęć, które stworzyły prawdopodobnie pierwszą galerię zdjęć lotniczych w inwestycji mieszkaniowej w Polsce.
Z każdym z nich wiąże się wyjątkowa historia, piękne wspomnienia i pozytywne emocje. Z przyjemnością przekazuję je dziś Państwu i jestem przekonany, że uzyskany dzięki nim klimat sprawi, że życie w AWIATORZE będzie tylko odlotowe!

Z fotolotniczym pozdrowieniem,
Sławek hesja Krajniewski
Awiator to całościowy, spójny koncept, w którym architektura łączy się ze sztuką
tworząc jedyną w Bydgoszczy inwestycję „z charakterem”.
INWESTYCJĘ NAJWYŻSZYCH LOTÓW.
Zasługujesz na to, co najlepsze. Wybierz najwyższy standard i poczuj różnicę.
Twój komfort był dla nas priorytetem przy tworzeniu Awiatora.

Ekskluzywność wymaga prywatności. Dlatego z okien Awiatora nie będziesz podglądany przez sąsiadów. Duża przestrzeń wokół budynku i brak wewnętrznych, ciasnych dziedzińców to gwarancja intymności w twoim apartamencie. Od najbliższej zabudowy dzieli Awiatora blisko 30 m. A przeważająca ekspozycja południowo-zachodnia sprawia, że ogromnym atutem Awiatora będzie szeroki, niczym nieograniczony widok na miasto z niemalże każdego mieszkania.
Sprawdź
widok na miasto
z Twojego apartamentu
 
Tylko kilka mieszkań na piętrze, dwie windy w każdej klatce schodowej i dwie niezależne hale garażowe z osobnymi wjazdami i bardzo szerokimi miejscami parkingowymi to bezcenne udogodnienia poprawiające Twój codzienny komfort.

Apartamenty w Awiatorze mają funkcjonalne, dobrze przemyślane rozkłady. Tu nie ma miejsca na przypadkowość, na niewykorzystaną przestrzeń, zbyt małe i niedoświetlone pokoje. Rozkłady wypracowywane przez wiele miesięcy w najmniejszych szczegółach są gwarancją wygodnego życie.

Przestrzenie pięknie doświetlone ogromnymi przeszkleniami, sięgającymi od podłogi do samego sufitu, czy przestronne tarasy, balkony i loggie to tylko z niektóre z atutów Awiatora decydujące o jego ekskluzywności.

Dla wyjątkowo wymagających, na dwóch ostatnich kondygnacjach zaprojektowaliśmy apartamenty w najwyższym standardzie PREMIUM.
Nie czekaj.
OSTATNIE APARTAMENTY GOTOWE DO ODBIORU.

Znajdź swoje mieszkanie!

Miasto


Powierzchnia


 


Piętro


Liczba pokoi


Nasze biuro sprzedaży ul. Kijowska 6/3 Bydgoszcz
Godziny otwarcia PON-PT: 8:00:16:00 Inny termin po wcześniejszym umówieniu
Skontaktuj się nami +48 663 63 68 63 52 347 35 60 awz@awz.pl

AWZ © 2015 AWZ Deweloper Polityka prywatności

Nowe mieszkania Bydgoszcz Niemcz Osielsko

Wykonanie: DRE STUDIO Agencja kreatywna

NAPISZ
DO NAS
POPROŚ
O KONTAKT